banner
Güncel

ÖZDEMİR; ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR!

Akçakoca’nın hayırsever iş insanı Burhan Özdemir tarafından yapılacak olan, Akçakoca Fen Lisesini iyileştirme ve ek bina yapımına ait protokol imzalandı. Vali Cevdet ATAY’ın katılımıyla gerçekleştirilen imza törenine, kaymakam Mustafa CAN,..

ÖZDEMİR; ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR!

Akçakoca’nın hayırsever iş insanı Burhan Özdemir tarafından yapılacak olan, Akçakoca Fen Lisesini iyileştirme ve ek bina yapımına ait protokol imzalandı.

Vali Cevdet ATAY’ın katılımıyla gerçekleştirilen imza törenine, kaymakam Mustafa CAN, iş insanı Burhan ÖZDEMİR ve İl milli eğitim müdürü Tamer KIRBAÇ katıldı.

Protokol kapsamında Fen Lisesi modern ve kullanışlı bir hal kazanarak öğrenci ve öğretmenler daha konforlu bir ortamda eğitim öğretim faaliyeti yapacak.

Yapılacak iyileştirme çalışmaları kapsamında; okulun dış cephe kaplaması, tüm ıslak hacimlerin yenilenmesi, yeni laboratuvarlar ve yemekhane yapılması, dersliklerin yenilenmesi, boya işleri, çevre düzenlemesi işleri yapılacak.

Ek bina olarak: ilçenin en büyük ihtiyaçlarından biri olan 350 kişilik Konferans ve Tiyatro salonu, Kapalı Spor Salonu ve Kütüphane yapılacaktır.

Eğitime ve ilçesine her zaman destek ve katkı sunan hayırsever iş insanı Burhan Özdemir kamuoyunun da sevgisine Mazhar olmaya devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL