banner
Güncel Siyaset

PANDUL; AKÇAKOCA’DA EVSİZ KİMSE KALMAYACAK!

CHP’de Akçakoca Belediye başkanlığı için şimdiden aday adaylığını ilan ederek seçim çalışmalarına başlayan Akçakocalı iş insanı Abdulkadir Pandul belediye başkanı seçilmesi durumunda Akçakoca’yı iki senede ayağa kaldıracağını iddia etti. Seçim..

PANDUL; AKÇAKOCA’DA EVSİZ KİMSE KALMAYACAK!

CHP’de Akçakoca Belediye başkanlığı için şimdiden aday adaylığını ilan ederek seçim çalışmalarına başlayan Akçakocalı iş insanı Abdulkadir Pandul belediye başkanı seçilmesi durumunda Akçakoca’yı iki senede ayağa kaldıracağını iddia etti. Seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Pandul, halkımız bizleri iyi tanıyor, biz şirket olarak 2007 yılından bu yana Akçakoca için hep sosyal sorumluluk gereği özverili işler yaptık, 2 binden fazla dar gelirli ailemizi çok uygun taksitlerle ev sahibi yaptık, Eğer belediye başkanı olursam ilçeme Belediye destekli 2 bin konut daha kazandıracağım, hedefim bu zor dönemde ilçemde herkesin ev sahibi olabilmesi dedi.
İlçenin geleceği için çok özel projeler hazırladığını dile getiren Pandul, bunları şimdi açıklamak istemiyorum, seçim süreci başlıyor bizler fiili olarak aday adaylığımızı açıkladık ancak resmi olarak süreç başlamadığı için başvurumuzu henüz yapmadık, ama yine de bizler sahada çalışıyoruz. Partimiz artık çok daha güçlü, bu sene 10 binin üzerinde oy alacağımıza inanıyorum, çünkü artık bizim de bir vekilimiz var. Bu sene Akçakoca Belediyesi yeniden Chp Belediyeciliği ile tanışacak diye iddialı konuştu.

Belediyede büyük bir yönetim eksikliği gördüğünü dile getiren Pandul, bunun için aday adayı olmak istedim. Belediyemizin ekonomik durumu çok kötü durumda. Çalışanlar maaş almakta zorlanıyor. Eğer ben başkan olursam Akçakoca’yı iki sene de ayağa kaldırır, belediyemizi borç batağından kurtarırım. Benim başkanlığımda çalışanlar asla asgari ücret almayacak, hepsi asgari ücretin üstünde maaş alacak ve kimse işten çıkarılmayacak dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İmage To Text Windows 11 Key

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL