banner
Güncel Siyaset

SANDIKLARI 81 PLAKASIYLA PATLATMAYA VAR MIYIZ?

Düzce’de yerel seçim heyecanı artarken, bugün seçime saatler kala hareketli dakikalar saatler yaşanmakta heyecanın zirve yaptığı Düzce de halk belediye başkanı kim olacağını merakla beklerken bugün Davut Güloğlu’nun anıt parka..

SANDIKLARI 81 PLAKASIYLA PATLATMAYA VAR MIYIZ?

Düzce’de yerel seçim heyecanı artarken, bugün seçime saatler kala hareketli dakikalar saatler yaşanmakta heyecanın zirve yaptığı Düzce de halk belediye başkanı kim olacağını merakla beklerken bugün Davut Güloğlu’nun anıt parka kadar yaptığı yürüyüşe sloganlarla insanlar katılırken anıt parkta adeta seçim öncesi miting etkisi yarattı.
Davut Güloğlu ile birlikte belediye önünden anıtparka kadar yürüyüş gerçekleştiren vatandaşlar yoğun bir katılımla sloganlar eşliğinde anıtparka yürüdü.

Anıtpark Meydanı’nda konuşan Güloğlu, üç aydır yürüttükleri seçim çalışmalarından bahsederek, ‘Büyük bir yarışın içerisinde üç aydır koşuyoruz sokak sokak mahalle mahalle her yere gidiyoruz herkese sarıldık çok güzel bir şekilde karşılamalar oldu. İnsanlar değişim istiyor bunları biliyoruz ama bu değişimi yapacak olan yine biliyoruz ki sizlersiniz.’dedi.

Güloğlu, konuşmasına devam ederek ‘Sandıkların 81 plakasıyla patlatmaya var mıyız?
Artık bir keklik değiliz, çantada da değiliz, biz aslan olduğumuzu hem meydanda, hem sokakta, hem de sandıkta göstereceğiz.’
Düzce’yi yeniden ayağa kaldıracaklarını ve turizme merhaba diyeceklerini belirten Güloğlu,
’20 yıldır iktidar partisinin belediye başkan adayları şimdi ayrı ayrı partilerde, sanki burayı yönetmemişler gibi kapınıza gelip tekrar çalıyorlar ve oy istiyorlar. Size bir hikaye anlatayım bir tanesi de diyor ki sokakta rastlıyor birine diyor ki ya diyor sen var ya diyor bana üç kere söz verdin halk diyor belediye başkanına sen bana üç kere söz verdin tutmadın şimdi de gelmişsin yine benden oy mu istiyorsun uzat elini diyor dördüncü sözü veriyorum dördüncü sözü bunlarda utanma hiç yok biz omuzlarımız çöktü omuzlarımız neden çünkü size verdiğimiz sözler omuzlarımızda birikti sizden dinlemiz dertlerle öbür omuza birikti biz bunları çözebilmemiz için Allah’ın izniyle görevi vereceksiniz sandıktan bizi çıkaracaksınız tüm dertleri çözeceğiz.’ Dedi.

Cumhurbaşkanı’nın neden Düzce’ye gelmediğine de değinerek,
‘Cumhurbaşkanımız bunların tüm açıklarını gördü ve biliyor. Gelip bu meydanlarda konuşma yapan cumhurbaşkanımız tekrar aynı yoldan Ankara’ya ya da İstanbul’a gitti, bilmedi burada olup biteni, buradaki milletin çektiği sıkıntıları’ ifadelerini kullandı.
Fatih Erbakan’ın İstanbul’daki adaylarını çekmeye karşılık istedikleri şartlara da değinen Güloğlu şunları kaydetti;
‘Bak Gazze diyor genel başkanımız Doktor Fatih Erbakan O’ndan Allah razı olsun artık dayanacağız yaslanacağınız, ümmetinizi korkmadan milletinizi korkmadan vatanınızı korkmadan teslim edeceğiniz bir parti var o da Milli görüş Yeniden Refah Partisi onun için diyorum Cumhurbaşkanımız bunu biliyor Doktor Fatih Erbakan da 23 yıl aradan sonra yeniden doğuş yeniden böyle diyoruz ya güneşin doğması ülkemizin üstü de 23 yıl aradan sonra güneşin Yeniden doğması gibi olacak inşallah.’ Dedi.

Son olarak konuşmasında 5000 memur ve işçi belediye alacaklarını belirten Güloğlu;
‘Niye hep bana, hep bana, hep bana, biraz da bu millete verelim’ diyerek, ‘Burada bizim suyumuz var, burada gördüğümüz suyumuzu içemiyoruz, damacana kullanıyoruz ama ne yapacağız, abdest almak bile onu gördükten sonra acaba kabul oluyor mu? Şüpheye düşersin’ dedi. Son olarak, ‘5000 memur ve işçi, 3500 işçi, 2500 memur belediyeye alacağız. Büyükşehir’e doğru koşuyoruz. Turizmi açacağız, o dağlarda, o gördüğünüz kar kalkmayan dağlarda kayak merkezleri kuracağız’ diyerek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL