banner
Güncel

ŞEHİDİMİZİN AİLESİ 7 YILDIR AYNI ACIYI YAŞIYOR!

FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın ailesi, 7 yıldır sürekli acıyı yaşadıklarını belirtti. Baba Ramazan Baysan, Türkiye’nin FETÖ tarafından büyük bir ihanete uğradığını vurgulayarak,..

ŞEHİDİMİZİN AİLESİ 7 YILDIR AYNI ACIYI YAŞIYOR!

FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın ailesi, 7 yıldır sürekli acıyı yaşadıklarını belirtti. Baba Ramazan Baysan, Türkiye’nin FETÖ tarafından büyük bir ihanete uğradığını vurgulayarak, bu durumun kabul edilemez olduğunu söyledi. Ayrıca, darbe girişimine ilişkin suçluların cezalandırılmasını görmek istediğini ifade etti. Anne Hanife Baysan ise evlat acısının hiç dinmediğini dile getirdi.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi sırasında Gölbaşı’ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığına düzenlenen saldırıda şehit olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın ailesi, acıyı ve gururu bir arada yaşıyor. Düzce’de oturan baba Ramazan Baysan, oğlunun şehadet haberini almalarının üzerinden geçen 7 yılda, sürekli o ilk günkü acıyı yaşadıklarını söyledi.

Her geçen gün acısının katlanarak devam ettiğini anlatan Baysan, “Nereye gidersem gideyim, ne yaparsam yapayım bütün gün oğlum aklımdan çıkmıyor. Bu çok ağır bir şey. Bu durumu bilmeyene, yaşamayana abartı gelir. Bunu saygıyla karşılarım ama evlat yitirmenin acısını ancak evladını kaybeden bilir.” dedi.
Baysan, Türkiye’nin FETÖ tarafından çok büyük ihanete uğradığını vurgulayarak, “Böyle bir ihanet aya gidip gelmek gibi. Vatanını koruyan polise, askere yukarıdan bomba gelecek de canını kaybedecek. İnsanın hiç aklına gelir mi? Bu genel savaş olabilir ama insanın kendi ülkesinde, korumaya çalıştığı yurdunda böyle ihanete uğraması yenilir yutulur bir durum değil.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL