banner
Güncel Siyaset

ŞENGÜLOĞLU “CUMHUR İTTİFAKI İLE YENİ DÖNEMDE TÜRKİYE ŞAHLANACAK”!

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri çerçevesinde oyunu kullandı. Şengüloğlu, “ İnşallah, Cumhurbaşkanımızın bugünkü seçimleri kazanmasıyla, Cumhur İttifakı ile yeni dönem Türkiye’nin şahlanış dönemi olacak”..

ŞENGÜLOĞLU “CUMHUR İTTİFAKI İLE YENİ DÖNEMDE TÜRKİYE ŞAHLANACAK”!

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri çerçevesinde oyunu kullandı. Şengüloğlu, “ İnşallah, Cumhurbaşkanımızın bugünkü seçimleri kazanmasıyla, Cumhur İttifakı ile yeni dönem Türkiye’nin şahlanış dönemi olacak” dedi.

AK Parti l Başkanı Hasan Şengüloğlu, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Mehmet Gül ve parti teşkilat üyeleriyle birlikte Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci turunda oyunu kullandı.

Çay Mahallesi Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulunda oyunu kullanan İl Başkanı Şengüloğlu, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin akabinde ikinci tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin vatanımıza, milletimizi ve ilimize hayırlı olması temennilerinde bulundu.

14 Mayıs seçimlerinin ardından ortaya çıkan sonuçla birlikte Cumhur İttifakı paydaşları olarak Düzce’nin her kesimine ulaşarak başarılı bir saha çalışması gerçekleştirdiklerini söyleyen Şengüloğlu, vatandaşlara sandığa gitmeleri ve demokrasiye sahip çıkmaları yönünde bulundukları söylemlerin dikkati alındığını gördüklerini söyledi.

Katılımın sabah itibariyle yoğun olduğunu gördüklerini ve bu bakımdan Düzcelilere teşekkürlerini ileten Başkan Şengüloğlu, “Sandık, demokratik bir hak. Vatandaşlarımızın haklarını kullanma noktasında gösterdikleri hassasiyet memnuniyet verici. Umarım 14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi Türkiye birinciliğini Düzce elde edecektir” dedi.

Türkiye Yüzyılının başlangıcının 29 Mayıs 2023 Pazartesi itibariyle her alanda ve her şekilde kendisini göstereceğine inandığını ifade eden Şengüloğlu, “İnşallah, Cumhurbaşkanımızın seçimleri kazanmasıyla Cumhur İttifakı ile yeni dönem Türkiye’nin şahlanış dönemi olacak. Yaklaşık 3 aydır sürdürdüğümüz yoğun temponun meyvelerini bugün hayırlısıyla almış olacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL