banner
Güncel

ŞENGÜLOĞLU’NDAN 10 KASIM MESAJI!

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. İl Başkanı Şengüloğlu mesajında, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85. yıldönümünde..

ŞENGÜLOĞLU’NDAN 10 KASIM MESAJI!

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İl Başkanı Şengüloğlu mesajında, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85. yıldönümünde saygı, özlemle ve minnetle anıyoruz. Büyük önder bizlere milletimiz için birçok değerli miras bıraktı. Cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkarak, birlik ve beraberlik içinde bu mirası gelecek nesillere aktarma sorumluluğunu hep birlikte taşıyoruz.

Bugün, Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda bir araya gelerek, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz. Cumhuriyetimizin kurucusu olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak, onun ilke ve devrimlerine bağlı kalmak, millet olarak ortak değerlerimizin bilincinde olmak, ülkemizi daha ileriye taşıma azmiyle dolmamıza vesile olacaktır.

10 Kasım, sadece bir anma günü değil, aynı zamanda birbirimize daha çok sarıldığımız, duygularımızı paylaştığımız bir gün olmalı. Bu vesileyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL