banner
Güncel

ŞENGÜLOĞLU’NDAN 30 AĞUSTOS MESAJI!

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Atatürk’ün Başkomutanlığı’nda zaferle sonuçlanan Büyük Taarruzu anmak için kutlama mesajı yayımladı. Hasan Şengüloğlu mesajında, “30 Ağustos zaferi, milletimizin birlik..

ŞENGÜLOĞLU’NDAN 30 AĞUSTOS MESAJI!

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Atatürk’ün Başkomutanlığı’nda zaferle sonuçlanan Büyük Taarruzu anmak için kutlama mesajı yayımladı.

Hasan Şengüloğlu mesajında, “30 Ağustos zaferi, milletimizin birlik ve beraberlik ruhunu, vatan sevgisini ve azimle neler başarabileceğini gösteren unutulmaz bir askeri başarı ve kahramanlık destanıdır. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin 101 yıl önce başlattığı Başkomutanlık Meydan Muharebesi, 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanmış, Türk milleti adına büyük bir zafer elde edilmiştir. Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğindeki kahraman ordumuz, vatan topraklarını düşman işgalinden kurtarmış ve bağımsızlığımızı tüm dünyaya ilan etmiştir. Bugün, millet olarak bu önemli günü gururla kutluyor, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Bu zafer, Türkiye yüzyılı hedeflerine emin adımlarla ilerleyen Türk milletinin ortak değeri ve gurur kaynağıdır. 30 Ağustos Zafer Bayramı, milli birlik ve beraberliğimizin pekiştirildiği, geleceğe daha güçlü adımlarla ilerlememize vesile olan anlamlı bir gün olarak kutlanmaktadır. Bu vesileyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha rahmet ve saygıyla anıyor, Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL