banner
Güncel

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Yılmaz Erdoğan fenomen Cansu Taşkın’la hakkında çıkan sevgililik ve dava haberleri hakkında sessizliğini bozdu. Sosyal medyadan bir açıklama yayınlayan Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın’la alakalı dikkat çeken ifadeler kullandı. Yılmaz Erdoğan..

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Yılmaz Erdoğan fenomen Cansu Taşkın’la hakkında çıkan sevgililik ve dava haberleri hakkında sessizliğini bozdu. Sosyal medyadan bir açıklama yayınlayan Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın’la alakalı dikkat çeken ifadeler kullandı.
Yılmaz Erdoğan son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın’la aşk yaşadıkları öne sürülen Yılmaz Erdoğan’ın, kendisinden habersiz bir şekilde çekilip internette paylaşılan fotoğraflardan dolayı harekete geçtiği ve Cansu Taşkın’la kız kardeşini dava ettiği iddia edilmişti. Ünlü isim konuyla alakalı sessizliğini bozdu.

YILMAZ ERDOĞAN, CANSU TAŞKIN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Yılmaz Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki ‘garip’ bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum. Sevgilerimle…” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL