banner
Düzce Yerel Güncel

SOKAKLAR FENER ALAYI İLE AYDINLANDI!

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikler Fener Alayı ile sürdü. Yoğun katılım ile Belediye Meydanı’nda..

SOKAKLAR FENER ALAYI İLE AYDINLANDI!

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikler Fener Alayı ile sürdü. Yoğun katılım ile Belediye Meydanı’nda başlayarak Anıtpark Meydanı’na yürüyen coşkulu kalabalık çevreden de büyük ilgi gördü.

15-19 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 104. yıldönümü kutlamaları Düzce’de akşam saatlerinde de devam etti. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği, Düzce Belediyesi önünden başlayan ve yaklaşık bin kişinin katıldığı fener alayında vatandaşlar, gençler ve sporcular ellerinde taşıdıkları meşalelerle Düzce Belediyesi Mehteran Takımına eşlik ederek Anıtpark Meydanı’na kadar yürüdü.

Anıtpark Meydanı’nda sona eren yürüyüş ardından Düzce Belediyesi mehteran Takımı, alanı dolduran vatandaşlara mehter gösterisi gerçekleştirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL