banner
Düzce Yerel Güncel

TALİH ÖZCAN VE EKREM İMAMOĞLU ARASINDA FLAŞ GÖRÜŞME

CHP Düzce Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Talih Özcan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında flaş bir görüşme gerçekleşti. İmamoğlu’nun Saraçhane’deki makam ofisinde gerçekleşen görüşmenin merkezinde Düzce vardı…

TALİH ÖZCAN VE EKREM İMAMOĞLU ARASINDA FLAŞ GÖRÜŞME

CHP Düzce Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Talih Özcan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında flaş bir görüşme gerçekleşti. İmamoğlu’nun Saraçhane’deki makam ofisinde gerçekleşen görüşmenin merkezinde Düzce vardı.

DÜZCE’NİN KRONİKLEŞMİŞ SORUNLARI MASADA

Özcan yaptığı paylaşımda, Sayın İmamoğlu ile Düzce’nin başta İSKİ’yi ilgilendiren beklentilerini ve kronikleşmiş bazı altyapı sorunlarını konuştuklarını belirtti. Ekrem İmamoğlu’nun dikkatle ve samimiyetle dinlediğinin altını çizen Özcan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Düzce için gerekli adımları atacağını ifade etti.

İSKİ GENEL MÜDÜRÜ DÜZCE’YE GELİYOR!

Özcan son olarak Düzcelilere şu müjdeyi verdi ve Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti:

“Önümüzdeki Temmuz ayında İSKİ Genel Müdürü ve ekibinin Düzce’ye gelerek başta Akçakoca, Cumayeri, Gölyaka ve Düzce Belediyelerini ziyaret edeceklerini ve bir Brifing vereceklerini buradan tüm hemşerilerime müjdelemek isterim.
Çok verimli geçen bu görüşmemizden ve misafirperverliğinden dolayı Ekrem Başkanımıza teşekkür ediyorum.
Halkçı Belediyecilik kazanacak. Her şey Düzce için! Her şey Türkiye için!”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL