banner
Düzce Yerel Güncel

TASARRUF TEDBİRLERİ ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, bugün Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek tarafından açıklanan “Kamuda tasarruf tedbirleri” paketiyle ilgili bir..

TASARRUF TEDBİRLERİ ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, bugün Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek tarafından açıklanan “Kamuda tasarruf tedbirleri” paketiyle ilgili bir mesaj yayımladı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Enflasyonla mücadelenin tüm Türkiye’nin birinci önceliği olması gerektiğini ve bütçe disiplininin bu mücadeleyi desteklemesi gerektiğini ifade etti.

Erdoğan Bıyık, mesajında ayrıca; “Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz ve Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek tarafından açıklanan Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi’ni olumlu buluyoruz. Alınacak ilave tedbirler, önümüzdeki dönemde açıklanacağı ifade edilen yeni reform adımları ve güçlü bir izleme sistemi kurulmasıyla bu paket daha da güçlenecektir.

Açıklanan tasarruf ve verimlilik paketinin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL