banner
Güncel Siyaset

TDP DÜZCE İL TEŞKİLATI TOPLUCA AK PARTİ’YE GEÇTİ!

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bazna, Milletvekili adayı Ercan Kızıçaoğlu, Teşkilat Başkanı Hakan Karslıoğlu, Kadın Kolları Başkanı Selda Hanım ve 40 teşkilat mensubu partilerinden..

TDP DÜZCE İL TEŞKİLATI TOPLUCA AK PARTİ’YE GEÇTİ!

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bazna, Milletvekili adayı Ercan Kızıçaoğlu, Teşkilat Başkanı Hakan Karslıoğlu, Kadın Kolları Başkanı Selda Hanım ve 40 teşkilat mensubu partilerinden topluca istifa ederek bugün düzenlenen törenle Ak Parti’ye geçtiler.

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş’ın Ak Parti rozetini Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir taktı.

Rozet takma töreninin ardından konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, TDP’den istifa ederek AK Parti’ye geçen Sezgin Aktaş, Mehmet Bazna ve Milletvekili Adayı Ercan Kızılçaoğlu’na başarılar dileyerek, “Partimize çok güzel hizmetler yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Sezgin Bey’in yanımıza gelmesi bize güç kattı. İnşallah bu güçle daha fazla çalışacağız, daha azimle çalışacağız. Aynı hassasiyetlere sahibiz, aynı kırmızıçizgiye sahibiz. İnşallah bu değerlerimizi koruyarak devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti için elinden gelenin fazlasıyla çalışacağını belirten TDP Düzce Eski İl Başkanı Sezgin Aktaş, “Ben de bu parti için elimden gelenin fazlasını bu partiye hizmet etmek için çaba göstereceğim. Düzce’de AK Parti olarak 3-0 olacağımızın garantisini veriyorum. Onun içinde tüm çabamızla çalışacağımızın sözünü veriyorum. Kendilerine çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL