banner
Güncel

TSO’DAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim ve Meclis üyeleri Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Düzce TSO ile Düzce Gazeteciler Cemiyeti arasında kira protokolü imzalandı. Düzce’de 1999 depremlerinin hemen ardından kurulan..

TSO’DAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET!

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim ve Meclis üyeleri Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Düzce TSO ile Düzce Gazeteciler Cemiyeti arasında kira protokolü imzalandı.
Düzce’de 1999 depremlerinin hemen ardından kurulan ve Düzce’nin il olduktan sonra kurulan ilk dernekleri arasında yer alan Düzce Gazeteciler Cemiyeti yaklaşık 23 yıldır kendisine ait bağımsız bir binada hizmet veremiyordu. Geçtiğimiz aylarda yapılan olağanüstü kongre ile göreve gelen Düzce Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimi ilk olarak cemiyete bağımsız bir bina ve çalışma ofisi hazırlamak için harekete geçti. Bu kapsamda Kültür Mahallesi Eski Akçakoca Caddesi üzerinde bulunan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na ait binayı kiralayan cemiyet faaliyetlerine kendisine ait bağımsız binada sürdürmeye devam eder hale geldi.
Bu kapsamda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar ile meclis ve yönetim kurulu üyeleri cemiyeti ziyarete gelerek hem hayırlı olsun dileklerinde bulundular hemde cemiyetle kira protokolü imzaladılar.
Düzceli gazetecilerin tek çatı altında toplanmasını memnuniyetle karşıladıklarını ifade eden TSO Başkanı Erdoğan Bıyık, “Düzce’de yıllardır dağınık halde bulunan gazeteci arkadaşlarımızın bir arada olmasını görmek bizi ziyadesiyle memnun etti. Bizde kendilerine destek olmak amacıyla Düzce TSO Yönetimi olarak karar alarak, TSO’ya ait büroyu gazeteciler cemiyetine kiraladık. Bu kapsamda kendileri ile kira protokolü imzalayacağız. Gazetecilerle aynı çatı altında olmak bize ayrıca gurur verdi. Yeni yönetime hayırlı olsun” dedi.
Düzce TSO Meclis Başkanı Tanju Acar ise, “Düzce Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimi ve bürosu hayırlı olsun. Bir arada olmak Düzce için çalışmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu aşamada basının da bizlerin yanında olması bizleri memnun edecektir. Bu birliktelik ve beraberliği kaybetmemeniz dileğiyle yeni yönetiminiz ve büronuz hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ise ziyaret nedeniyle TSO yönetimi ve meclis üyelerine teşekkür ederek “Cemiyetimizin yıllarca bağımsız bir binası olmamış. İlk geldiğimizde bize uygun şehir merkezinde bir yer aradık. Bu kapsamda Düzce TSO’ya ait mülkü kiralama kararı aldığımızda bize destek olundu ve bu mülkü kiraladık. Bu binada yer alan her kurum gibi TSO’nun kiracısı olarak faaliyetlerimize devam edeceğiz. İnşallah ilerleyen dönemlerde kendimize ait bir binamız olur. Gazeteci arkadaşlarımız bunu hak ediyor. Bu aşamada TSO yönetimi ve meclis üyelerine de bizlere destek oldukları için teşekkür ederiz. Düzce için omuz omuza çalışmak bize gurur ve onur verir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
Full Oyunlar İndir Full Programlar İndir Android Oyunlar İndir Hileli Apk İndir

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL