banner
Magazin

TÜKENMİŞLİK SENDROMUNA YAKALANAN ÜNLÜLER

Tükenmişlik sendromu hastalığı yeniden gündemde. Müjde Uzman’ın tükenmişlik hastalığına yakalandığı iddia edildi ancak oyuncu bunu reddetti. Fakat o reddetse de bu hastalığa yakalananlar vardı. Peki tükenmişlik sendromuna yakalanan ünlüler kimler?..

TÜKENMİŞLİK SENDROMUNA YAKALANAN ÜNLÜLER

Tükenmişlik sendromu hastalığı yeniden gündemde. Müjde Uzman’ın tükenmişlik hastalığına yakalandığı iddia edildi ancak oyuncu bunu reddetti. Fakat o reddetse de bu hastalığa yakalananlar vardı. Peki tükenmişlik sendromuna yakalanan ünlüler kimler?
Peki çoğunlukla ekran önündeki isimlerde olduğunu duyduğumuz tükenmişlik sendromuna yakalanan ve bu hastalıkla anılan isimler kimler?

TÜKENMİŞLİK SENDROMUNA YAKALANAN ÜNLÜ İSİMLER

1 – MERYEM UZERLİ

Bu psikolojik hastalık ülkemizde ilk olarak Meryem Uzerli tarafından duyulmuştu. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterini oynayan Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromuna yakalandığını belirtip diziden ayrılmıştı. Yerine de Vahide Perçin geçmişti.

2 – BURAK ÖZÇİVİT

Burak Özçivit, “Ben bu hayatta istediğim her şeyi elde ettim. Canım kahve içmek istedi Paris’e gittim. Gezmek istedim, Ortadoğu’ya gittim ama artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum.” demiş ve oyuncunun tükenmişlik sendromuna yakalandığı iddia edilmişti. Özçivit ise bu iddiaları reddetmişti.

3 – ESRA DERMANCIOĞLU

Esra Dermancıoğlu, “Tükenmişlik sendromu yaşıyorum… psikiyatrlardan yardım istiyorum. Fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz.” diyerek hastalığını duyurmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL