banner
Düzce Yerel Güncel

TÜRK MUTFAĞI HAFTASI ETKİNLİKLERİ ANTİK KENTTE SON BULDU!

Hafta boyu süren Türk Mutfağı Haftası etkinliğinin final programı Konuralp Antik Kenti’nde gerçekleştirildi. Semazen gösterileri eşliğinde yapılan final programı görülmeye değerdi. 21-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında bu yıl 2.si kutlanan..

TÜRK MUTFAĞI HAFTASI ETKİNLİKLERİ ANTİK KENTTE SON BULDU!

Hafta boyu süren Türk Mutfağı Haftası etkinliğinin final programı Konuralp Antik Kenti’nde gerçekleştirildi. Semazen gösterileri eşliğinde yapılan final programı görülmeye değerdi.

21-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında bu yıl 2.si kutlanan “Türk Mutfağı Haftası” etkinlikleri hafta boyu çeşitli etkinliklerle devam etti. Etkinliklerin sonuncusu ise Konuralp Antik Kentte Düzenlendi. Türk mutfağının sahip olduğu kadim ve sürdürülebilir mutfak kültürünün geleceğe iz bırakan
yaklaşımı, kaliteli malzemeleri, özünde atıksız olması, sürdürülebilirliği, dünya beslenme trendlerine uygunluğu ve bin yılları aşan kültürünü daha geniş kitlelerle tanıtılması amacıyla bu yıl 2.’si kutlanan “Türk Mutfağı Haftası” “Kadim ve Sürdürülebilir Türk Mutfağı” etkinlikleri çerçevesinde Düzce’nin yöresel lezzetleri de tekrar görücüye çıkmış oldu.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ”Bir çok medeniyete ev sahipliği yapan şehrimizi, tüm paydaşlarımızla gastronomi alanında zirveye çıkarmaya kararlıyız.” diyerek etkinliklerin hafta boyunca oldukça verimli geçtiğini dile getirdi. Hafta etkinlikleri Antik kentteki semazen gösterileri ile son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL