banner
Genel Güncel

VALİ ASLAN SURİYE’DE YETİM ÇOCUKLARLA İFTAR YAPTI!

Düzce Valisi Selçuk Aslan, Suriye’nin El Bab şehrindeki Halime Ana Yetim ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Vali Aslan, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, evlatların samimiyetini ve merhametini hissederek, ‘Türk,..

VALİ ASLAN SURİYE’DE YETİM ÇOCUKLARLA İFTAR YAPTI!

Düzce Valisi Selçuk Aslan, Suriye’nin El Bab şehrindeki Halime Ana Yetim ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Vali Aslan, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, evlatların samimiyetini ve merhametini hissederek, ‘Türk, beklenilendir’ düsturunu bir kez daha yaşadığını belirtti.

Düzce Valisi Selçuk Aslan, Elbeyli Kaymakamı Yunus Emre Bayraklı ve ANDA Genel Başkanı Okan Tosun, Suriye’nin El Bab şehrinde iç çatışma mağduru öksüz ve yetim çocuklar için kurulan Halime Ana Yetim ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Vali Aslan, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Suriye El Bab şehrinde ANDA Derneği tarafından iç çatışma mağduru öksüz ve yetim yavrular için kurulan Halime Ana Yetim ve Kültür Merkezi’nde AndaDüzce tarafından düzenlenen iftara katıldık. Bazıları ampute durumda olan o yetim sabiler ile bir arada olmak benim için de çok anlamlıydı. Evlatların gözlerindeki muhabbet, oraya merhameti taşıyan samimiyet ‘Türk, beklenilendir’ düsturunu iliklerime kadar bir kez daha yaşattı” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL