banner
Güncel

VALİ ASLAN’DAN 30 AĞUSTOS MESAJI

Düzce Valisi Selçuk Aslan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Vali Aslan Mesajında şu sözlere yer verdi. Düzceli Hemşerilerim, Yüce Milletimizin Kurtuluş Savaşı’nda verdiği destansı mücadelenin zirvesini..

VALİ ASLAN’DAN 30 AĞUSTOS MESAJI

Düzce Valisi Selçuk Aslan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Vali Aslan Mesajında şu sözlere yer verdi.

Düzceli Hemşerilerim,

Yüce Milletimizin Kurtuluş Savaşı’nda verdiği destansı mücadelenin zirvesini temsil eden 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Milletimizin kahramanlık dolu tarihinin altın sayfalarından biri olan bu zafer Türk ordusunun Türk milletine armağanıdır.

30 Ağustos 1922’de, aziz milletimizin topyekûn verdiği muazzam mücadele neticesinde düşman işgaline son verilmiş, bağımsızlığımız ve vatan topraklarımız korunmuştur. Bu zafer, Türk milletinin azim, inanç ve cesaretiyle tüm zorlukların üstesinden gelebileceğinin en somut kanıtıdır.

Bugün, atalarımıza duyduğumuz minnet borcumuzu ödemek için, milli birlik ve beraberlik ruhuna uygun şekilde, ülkemizi Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için azimle çalışmaktayız. Kahraman ordumuzun kazandığı zaferin ışığında, milletçe daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye hedefiyle yürümekte kararlıyız.

Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece, karşılaştığımız her zorluğun üstesinden geleceğimize olan inancımız tamdır. Bizlere düşen görev, birlik ve beraberliğimizi daima korumak, ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyabilmek için var gücümüzle çalışmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL