banner
Güncel

VALİ ATAY NAMAZ ÇIKIŞI VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI!

Düzce’de göreve başlamasının ardından, resmi protokol bayramlaşma törenini kaldırarak, vatandaş bayramlaşmaları başlatan Vali Cevdet Atay, bu Kurban Bayramında da geleneğini bozmadı. Vali Atay, Merkez Büyük Camisinde kıldığı Bayram Namazının ardından,..

VALİ ATAY NAMAZ ÇIKIŞI VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI!

Düzce’de göreve başlamasının ardından, resmi protokol bayramlaşma törenini kaldırarak, vatandaş bayramlaşmaları başlatan Vali Cevdet Atay, bu Kurban Bayramında da geleneğini bozmadı. Vali Atay, Merkez Büyük Camisinde kıldığı Bayram Namazının ardından, cami avlusunda vatandaşlarla bayramlaştı.

Düzce’de ilklere imza atan Düzce Valisi Cevdet Atay, bu Kurban Bayramı’nda da vatandaş bayramlaşması geleneğini sürdürdü. Düzce Valisi Cevdet Atay, Kurban Bayramı Namazını AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkanvekili Murat Aydın, İl Emniyet Müdürü Yunus Emre Ünveren, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kılıç ve diğer kurum amirleri ile birlikte Kurban Bayramı namazını Merkez Büyük Camisinde kıldı.

Bayram Namazının çıkışında beraberindekiler ile birlikte Kurban Bayramı duası yapan Vali Atay, duanın ardından, Düzceli vatandaşlarla ve bayramda görev yapan emniyet personeli bayramlaştı. Bayramlaşma töreninde çocuklarla yakından ilgilenen Vali Atay, onlara bayram harçlığı ve oyuncak hediye etti.

Bayramlaşma programında konuşan Vali Atay, tüm Düzce Halkının Kurban Bayramını kutladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL