banner
Güncel

VALİLİK ÖNÜNDEKİ HAVUZA NE OLDU?

Aylar önce kent estetiği projesi tanıtılırken, Düzce Valiliği önündeki eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde yaptırılan havuzun bulunduğu iki görsel paylaşıldı Düzcelilerle.  Ancak uygulamada havuz yıkıldı yeri çimen yapıldı.  ..

VALİLİK ÖNÜNDEKİ HAVUZA NE OLDU?

Aylar önce kent estetiği projesi tanıtılırken, Düzce Valiliği önündeki eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde yaptırılan havuzun bulunduğu iki görsel paylaşıldı Düzcelilerle.  Ancak uygulamada havuz yıkıldı yeri çimen yapıldı.

 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün vizyon projelerinden biri olarak lanse edilen ve görselleri boy boy basına servis edilerek Düzceliye kent estetiği projesi anlatılan projenin görsellerinde, Düzce Valiliği önünde bulunan ve eski Belediye Başkanı  Mehmet Keleş döneminde yapılan ve İstanbul Caddesi’nde ki belki de tek güzel nokta da vardı. Havuz etrafının yeniden düzenlendiği ve bisikletlilerin havuzun etrafında gezindiği bir görsel ve havuz başında oturmuş dinlenen ve yine bisikletlilerin etrafında gezindiği ikinci bir görsel vardı. İki görselde de o havuz olduğu yerde duruyordu. Hatta bir çoğumuz görseli görünce “İşte bu “ dedik. “Nihayet Mehmet Keleş’in yaptığı bir şeyi yıkmadan projeye dahil etmiş”… Tabiki hepimiz yine yanıldık.  Proje görsellerinde olduğu halde, ve insanlara bu alanı böyle yapacağız diye tanıttığı halde Düzce Belediyesi maalesef o havuzu da yıktı.

İstanbul Caddesi üzerinde ki tek güzel nokta da böylece yok edildi. Boydan boya betonla kaplanan İstanbul Caddesi sıradan hiçbir özelliği olmayan bir cadde haline döndü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL