banner
Güncel Siyaset

YEMENİCİ’NİN ANKARA ZİYARETİ GÜNDEM OLDU!

Yerel seçimlerin yaklaştığı şu günlerde adı yeniden Akçakoca Belediye Başkanlığı için gündeme gelen Ak Parti’nin Eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici Ankara’da önemli görüşmelerde bulundu. Yemenici’nin bu ziyareti ilçede yeniden aday..

YEMENİCİ’NİN ANKARA ZİYARETİ GÜNDEM OLDU!

Yerel seçimlerin yaklaştığı şu günlerde adı yeniden Akçakoca Belediye Başkanlığı için gündeme gelen Ak Parti’nin Eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici Ankara’da önemli görüşmelerde bulundu. Yemenici’nin bu ziyareti ilçede yeniden aday olmaya hazırlandığı yorumlarına neden oldu.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin Ankara temasları ilçe kamuoyunda geniş yankı buldu. Yerel seçimler için adı yeniden Belediye Başkanlığı için kamuoyunda konuşulmaya başlanan Yemenici’nin Ankara ziyaretleri Yemenici’nin seçim startını verdiği ve yeniden aday olmaya hazırlandığı yorumlarına neden oldu.

Akçakoca kamuoyunda ve yapılan anketlerde ismi sürekli ön plana çıkan ve halkın yeniden Belediye Başkanı görmeyi istediği Cüneyt Yemenici Ankara’da Ak Parti Düzce milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk’ün yanı sıra Ak Parti Sakarya milletvekili Murat Kaya ve Ak Parti Ankara milletvekili Osman Gökçek’i de ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerini iletti hem de Akçakoca ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Yemenici ziyaret ile ilgili ”milletvekili seçilmeleri hasebiyle değerli milletvekillerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. Rabbim hayırlı kararlar almayı, hizmetler yapmayı nasip etsin.” açıklamasında bulundu. Yemenici’ye Ankara ziyaretinde Belediye Başkanlığı döneminde beraber çalıştığı meclis üyesi Hasan Ali Yanmaz da eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL