banner
Güncel Siyaset

YEMENİCİ’YE HER FIRSATTA TEŞEKKÜR ETTİLER!

Akçakoca’nın tecrübeli ve başarılı siyasetçisi Cüneyt Yemenici bu dönem siyaset sahnesinde olmamasına rağmen katıldığı her ortamda takdir görüyor ve onurlandırılıyor. İlçede bir dönem Belediye başkanlığı görevi de yapan Yemenici bu..

YEMENİCİ’YE HER FIRSATTA TEŞEKKÜR ETTİLER!

Akçakoca’nın tecrübeli ve başarılı siyasetçisi Cüneyt Yemenici bu dönem siyaset sahnesinde olmamasına rağmen katıldığı her ortamda takdir görüyor ve onurlandırılıyor. İlçede bir dönem Belediye başkanlığı görevi de yapan Yemenici bu sene yerel seçimlere katılmama kararı almasına rağmen davaya olan bağlılığı nedeniyle her toplantıda, her etkinlikte en ön safta yer alıyor ve partisinin adaylarını da var gücüyle destekliyor.

Adaylık sürecinin başladığı ilk günden bu yana partinin aday adaylarının tamamına destek veren ve partinin tem seçim çalışmalarına katılan Yemenici adaylık süreci ile birlikte adaylığı açıklanan Osman Cumur’a da tam destek vererek davaya olan bağlılığını ve inancını kanıtlamış oldu.

İlçede siyaseten söz sahibi olan ve hemen hemen her kesim tarafından çokça sevilen ve sayılan Eski Başkan Yemenici son olarak dün partisinin proje tanıtım toplantısına katıldı. Yemenici salona girer girmez sevenleri tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Program esnasında ise kürsüde önce Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, ardından Milletvelili Ayşe Keşir ve Belediye Başkan Adayı Osman Cumur da Cüneyt Yemenici’nin hizmetlerinden övgüyle bahsederek başkanlığı döneminde Akçakoca için yaptığı çalışmalardan ötürü teşekkür ettiler. Özellikle Osman Cumur , Yemeniciye başkanlığı döneminde Akçakoca Belediyesi’nin hiç bir gayrimenkulünü satmadığı için üstüne basa basa Yemenici’ye kürsüden teşekkür ederek onure etti.

Akçakoca Devlet Hastanesi’nin temel atma töreninde ise yine Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, 50 yataklı hastanenin İlçeye kazandırılmasında Yemenici’nin büyük gayreti olduğunu belirterek kendisine kürsüden teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

İlçe adına yaptığı başarılı ve gayretli çalışmalarından ötürü her fırsatta takdir gören ve onure edilen Yemenici’nin siyasi geleceğinin parlak olduğu ifade ediliyor. Yemenici için ayrıca gelecek dönem için iddialı hazırlandığı yorumları da yapılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL