banner
Ekonomi Güncel

YÜCELEN İNŞAAT PROJELERİ İLE GÖZ DOLDURUYOR!

Ünü bölge sınırlarını aşan, kaliteli yapıları, estetik ve tarzdan ödün vermeyen mimari projeleri, paydaşlarından çok farklı yaşama geçirmiş olduğu projeleri ile kamuoyunda haklı bir ün ve saygınlığa sahip olan Yücelen..

YÜCELEN İNŞAAT PROJELERİ İLE GÖZ DOLDURUYOR!

Ünü bölge sınırlarını aşan, kaliteli yapıları, estetik ve tarzdan ödün vermeyen mimari projeleri, paydaşlarından çok farklı yaşama geçirmiş olduğu projeleri ile kamuoyunda haklı bir ün ve saygınlığa sahip olan Yücelen İnşaat, ününü ilçe dışına çıkararak bir çok bölge de de başarılı projelerin altına imza atmanın haklı gururunu yaşıyor.

Bu güne kadar yüzlerce daire, villa , site ve dükkanlar yapan, özellikle metropol kentler İstanbul ve Ankara başta olmak üzere, Akçakocayı tercih edenlerin gayrimenkul yatırımında kapısını ilk çaldıkları firma olan Yücelen İnşaat, profosyonellikten ödün vermeyen çalışma yapısı ile de dikkat çekiyor.

Akçakocayı tercih eden bir çok ünlü isme de projelerinden daire ve villa satışı yapan kuruluş, koşulsuz müşteri memnuniyeti, kaliteden ödün vermeyen çalışma anlayışı, taahhütlerini zamanında yerine getirmesi ile de dikkat çekiyor.

Bir çok projenin kalite ve güven duygusundan yoksun bir şekilde tepki topladığı bir dönemde, Yücelen inşaat firmasının tam aksine övgüler alması, sektördeki paydaşlarına da örnek olarak gösteriliyor.

Firmadan daire almak isteyen kişi ve kurumlara bankaların önermiş oldukları uygun kredi ve faiz oranlarına ek olarak, koşulsuz müşteri memnuniyetine karşı vermiş olduğu önem ile bilinen ve tanınan firmanın kurucusu başarılı iş adamı Hüccet Yücel Polat’ın da insiyatif kullanarak, ek katkılar sunması firmaya olan ilginin daha da artmasına neden oluyor.

Akçakoca’nın marka değerine artı değer katan firma, müşterilerinden gelen yoğun talepler neticesinde yeni projelerin de startını vererek, yılın 365 günü üretmeye, kalite ve estetikten ödün vermeden ilçenin ruhuna uygun projeleri yaşama geçirmeye devam ediyor.

Düzce’nin denizi olan tek ilçesi ve Karadenizin Bodrum’u olarak da anılan ilçede, gayrimenkul almak isteyen ve yatırım yapmak isteyen Düzce’lilerin de yoğun bir şekilde tercih ettiği firmaların başında gelen Yücelen İnşaat firması, Yapı Kredi Bankası Akçakoca şubesi bitişiğindeki Yücelen Plaza’da kurucusu Hüccet Yücel Polat öncülüğünde başarı çıtasını zirveye çıkarmaya, kaliteli yapıların altına imza atmaya devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL