banner
Güncel

POLİKİLİNİKLERDE OTURMA YERİ EKSİKLİĞİ VATANDAŞI ZORLUYOR

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde, polikliniklerin önlerinde oturma yerlerinin bulunmaması, hastaların doktor kapısı önünde uzun süre sıra beklemesine neden oluyor. Doktor randevusu alan vatandaşlar, sıralarının gelişini beklerken zorluk çekiyor. Hastane içerisindeki..

POLİKİLİNİKLERDE OTURMA YERİ EKSİKLİĞİ VATANDAŞI ZORLUYOR

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde, polikliniklerin önlerinde oturma yerlerinin bulunmaması, hastaların doktor kapısı önünde uzun süre sıra beklemesine neden oluyor. Doktor randevusu alan vatandaşlar, sıralarının gelişini beklerken zorluk çekiyor.

Hastane içerisindeki oturma yerlerinin poliklinik önlerinde olmaması, tek şerit halinde hastane ortasında bulunması dikkat çekiyor. Bu durum, hastaların yoğunluğu ve bekleme süreleri göz önüne alındığında büyük bir sorun teşkil ediyor. Oturma yerlerinin boş olmasıyla birlikte, hastaların doktor kapısı önünde kuyruk oluşturarak ayakta beklemesi, sağlık hizmetlerinden faydalanan vatandaşları olumsuz etkiliyor.

Vatandaşlar, daha sağlıklı ve düzenli bir hizmet alabilmek için oturma yerlerinin polikliniklerin önlerine konulmasını talep ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner
İmage To Text Windows 11 Key ankara escort

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL