banner
Siyaset

SEÇİM SÜRECİNDE DİKKAT ÇEKTİ!

CHP Eski il başkanı yardımcısı ve Düzce milletvekili adaylarından olan, iş ve siyasi yaşantısına Genel müdürlük ve milletvekilliği danışmanlığı gibi önemli görevler sığdıran iş adamı Burhan Ustabaş, CHP ve İYİ..

SEÇİM SÜRECİNDE DİKKAT ÇEKTİ!

CHP Eski il başkanı yardımcısı ve Düzce milletvekili adaylarından olan, iş ve siyasi yaşantısına Genel müdürlük ve milletvekilliği danışmanlığı gibi önemli görevler sığdıran iş adamı Burhan Ustabaş, CHP ve İYİ partinin ülkenin belli bölgelerinde fermuar tabir edilen yöntemle seçim yarışına girmesi sonucunda milletvekilliği adaylığı sürecinde fedakarlık yaparak özveride bulunmuştu.

Aday olmamasına rağmen, milletvekili adayıymış gibi insanüstü bir çaba gösteren Ustabaş, bu yönü ile de dikkatleri üzerine çekti.

Genel seçimlerin tamamlanmış olmasına rağmen, etkilerinin ve üzerindeki tartışmaların hala devam ettiği bir ortamda Burhan Ustabaş ismi, Aslıhan Akbal ile birlikte millet ittifakının en çok alkışı alan isimlerinden bir tanesi olarak gösteriliyor.

Akçakoca genelinde de ciddi bir siyasi güce sahip olduğu yorumları yapılan Ustabaş’ın, önümüzdeki dönem yapılacak olan yerel seçimlerde partisinin en etkili ve belirleyici isimlerinden bir tanesi olarak öne çıkacağı ön görülüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL