banner
Güncel Spor

DÜZCESPOR BAŞKANI ÖLÜMDEN DÖNDÜ!

Düzce Cam Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve bazı yönetim kurulu üyelerinin içinde bulunduğu araç, Afyon deplasmanı dönüşü Bilecik Bozüyük’te büyük bir trafik kazası yaptı. Başkan ve yanında bulunan  yönetim kurulu..

DÜZCESPOR BAŞKANI ÖLÜMDEN DÖNDÜ!

Düzce Cam Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve bazı yönetim kurulu üyelerinin içinde bulunduğu araç, Afyon deplasmanı dönüşü Bilecik Bozüyük’te büyük bir trafik kazası yaptı. Başkan ve yanında bulunan  yönetim kurulu arkadaşları ölümden döndü.

Afyon deplasmanı dönüşü Bilecik Bozüyük’te dolu yağışına denk gelen Düzce Cam Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve bazı Yönetim Kurulu üyelerinin içinde bulunduğu araç, kayganlaşan zeminde büyük bir kaza yaptı. Kontrolden çıkan araç yoldan çıkarak şarampole savruldu. Araç içerisinde bulunan Başkan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ölümle burun buruna geldi. Başkan Kapoğlu ve Yönetim kurulu üyelerinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Düzce Havadis Gazetesi olarak Düzce Cam Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL