banner
Genel

GÜLOĞLU SEÇİM İÇİN DÜZCE’Yİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR!

Düzce Yeniden Refah Belediye Başkanı Adayı Davut Güloğlu, seçimlere 10 gün kala Düzce’de büyük bir heyecanın yaşandığı bu günlerde, halkla iç içe olmaya devam ediyor. Güloğlu, Düzce merkez Kızılay Meydanı’nda..

GÜLOĞLU SEÇİM İÇİN DÜZCE’Yİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR!

Düzce Yeniden Refah Belediye Başkanı Adayı Davut Güloğlu, seçimlere 10 gün kala Düzce’de büyük bir heyecanın yaşandığı bu günlerde, halkla iç içe olmaya devam ediyor. Güloğlu, Düzce merkez Kızılay Meydanı’nda esnaf ziyaretlerini sürdürerek, halkın nabzını tutmaya devam ediyor.

Esnaf ziyaretlerinde hem esnafın sorunlarını dinleyen hem de projelerini anlatan Güloğlu, gençlerin desteğine de özel bir önem veriyor. Bir gençle yaptığı sohbette, ‘Artık abi, sen olmassan Düzce’den gidicem. Lafını duymak istemiyorum.’ diyerek duygularını dile getirdi. Düzce’yi 20 yıl daha geri götürmeyin çağrısında bulunan Güloğlu gençlerimizin taleplerine karşılık olucaz dedi.

Esnaf ve halktan yoğun ilgi gören Güloğlu, seçimlere az bir zaman kala halkla buluşmalarını aralıksız sürdürüyor. Düzce’de seçim heyecanının arttığı bu günlerde, Güloğlu’nun programları da hız kesmeden devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner
banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL